goed wonen... onze zorg - Ressort Wonen

Medewerkers

Management team - Team Woonservice - Team Financiële Administratie - Team Dagelijks Onderhoud - Team Planmatig Onderhoud en Projecten

Management team

F.P. Desloover

Functie: directeur-bestuurder
E-mailadres: fdesloover@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 99

 

J.J. Anthonissen


Functie: manager Wonen en Vastgoed
Afdeling: Frontoffice & Backoffice
E-mailadres: janthonissen@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 -  25 20 99

S. de Jong


Functie: programmamanager Bedrijfsvoering
E-mailadres: sdejong@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 14

L.D.A. Assenberg van Eijsden - van der Most


Functie: management assistente
E-mailadres: lassenberg@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 15

Team Woonservice

J. van Dam


Functie: coördinator
Afdeling: Woonservice
E-mailadres: jdam@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 90

C.A.M.Lugtenburg - Olierhoek


Functie: medewerkster
Afdeling: Woonservice
E-mailadres: clugtenburg@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 93

C.M. Schoenmeijer


Functie: verhuurmedewerker
Afdeling: Woonservice
E-mailadres: cschoenmeijer@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 92

K. Susi


Functie: verhuurmedewerker
Afdeling: Woonservice
E-mailadres: ksusi@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 91

E.G. Sonneveld


Functie: huismeester oost
Afdeling: Woonservice
Telefoonnummer: 06-81 63 02 43

J. de Groot


Functie: huismeester west
Afdeling: Woonservice
Telefoonnummer: 06 -10 48 85 47

Team Financiële Administratie

Bert Hoogendonk


Functie: medewerker
Afdeling: Financiële Administratie
E-mailadres: bhoogendonk@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 78

D. Rietveld - Rimdijk


Functie: medewerker
Afdeling: Financiële Administratie
E-mailadres: drietveld@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 77

P. van Seters


Functie: medewerker
Afdeling: Financiële Administratie
E-mailadres:  pseters@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 76

Team Dagelijks Onderhoud

M. Mulders


Functie: medewerker registratie
Afdeling: Dagelijks Onderhoud

Emailadres: mmulders@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 70


R. Luysterburg


Functie: allrounder
Afdeling: Dagelijks Onderhoud

W.C.H. Huurman


Functie: coördinator
Afdeling: Dagelijks Onderhoud
E-mailadres: thuurman@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 96
 
J.J. Brusselman

Functie: opzichter
Afdeling: Dagelijks Onderhoud
E-mailadres: jbrusselman@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 71

A. Scholten


Functie: Opzichter
Afdeling: Dagelijks onderhoud
E-mailadres: ascholten@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 97

Team Planmatig Onderhoud en Projecten

E. Boumeester


Functie: coördinator
Afdeling: Planmatig Onderhoud
E-mailadres: eboumeester@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 11

E.J. Witvliet


Functie: opzichter
Afdeling: Planmatig Onderhoud
E-mailadres: jwitvliet@ressortwonen.nl
Telefoonnummer: 0181 - 25 20 18

Nieuws

Modernisering dienstverlening en verbouwing kantoor

Huurders verdienen een moderne en professionele dien...

| Lees meer
Het Straatportiers avontuur is weer van start gegaan!

Op 27 september 2017 zijn de nieuwe Straatportiers w...

| Lees meer
Te hoge woonlasten? Trek aan de bel!
De term scheefwonen hoor je regelmatig voorbij komen...
| Lees meer

Contact

Ressort Wonen
Juliana van Stolberglaan 7
3181 HH  Rozenburg
            
Postadres: Postbus 1049
3180 AA  Rozenburg

T: (0181) 25 20 99
T: (0181) 25 20 70 reparatie
F: (0181) 25 20 98
E: info@ressortwonen.nl
  • A
  • A
  • A