Inloggen

Medewerkers

Wij staan graag voor je klaar.

Arnaud Scholten
Opzichter Dagelijks Onderhoud
0181 - 25 20 70

ascholten@ressortwonen.nl

Carla Lugtenburg-Olierhoek
Medewerker Woonservice
0181 - 25 20 93
clugtenburg@ressortwonen.nl

Cindy Ingenkamp-Schoenmeijer
Medewerker Woonservice
0181 - 25 20 91
cschoenmeijer@ressortwonen.nl

Lies Sonneveld
Sociaal huis/wijkmeester
06 - 81 63 02 43
lsonneveld@ressortwonen.nl

Edmond Boumeester
Coördinator Planmatig Onderhoud en Projecten
0181 - 25 20 99
eboumeester@ressortwonen.nl

Hans de Groot
Sociaal huis/wijkmeester
06 - 10 48 85 47
hdegroot@ressortwonen.nl

Monique Mulders
Medewerker Dagelijks Onderhoud
0181 - 25 20 70
mmulders@ressortwonen.nl

Monique van de Meent
Manager Wonen & Vastgoed
0181 - 25 20 99
mvdmeent@ressortwonen.nl

Piet van Seters
Medewerker Finance en Control
0181 - 25 20 76
pseters@ressortwonen.nl

Tim Huurman
Coördinator Dagelijks Onderhoud
0181 - 25 20 96
thuurman@ressortwonen.nl

Zuleyha Ilk
Medewerker Participatie / Verhuur
0181 - 25 20 92
zuleyha.ilk@ressortwonen.nl

Dagmar de Heer
Opzichter Planmatig Onderhoud en Projecten
0181 - 25 20 13
ddeheer@ressortwonen.nl

Zonder foto:

Bert Hoogendonk

Senior Medewerker Finance and Control

0181 - 25 20 78

bhoogendonk@ressortwonen.nl

Zonder foto:

Deborah Rietveld Rimdijk

Medewerker Finance & Control

0181 - 25 20 77

drietveld@ressortwonen.nl

Zonder foto:

Jermaine Brusselman

Opzichter Dagelijks Onderhoud

0181- 25 20 71

jbrusselman@ressortwonen.nl

Zonder foto:

Rafael Luysterburg

Vakman Dagelijks Onderhoud

0181-25 20 70

info@ressortwonen.nl